• Instant Whitening
  • Up to 8 shades whiter
  • Active stain remover
  • Strengthens the teeth
  • Clinically proven safe and effective
Professional teeth whitening kit for INSTANT results

Sprawdzona formuła

Wynaleźliśmy wyjątkowy produkt wybielający, który nie zawiera nadtlenku wodoru. Co więcej, jest bardziej skuteczny dzięki unikalnej technologii wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia, na której został oparty.

Małe, białe, bioaktywne kryształki są używane w połączeniu z silną polimeryczną substancją, tworzącą powłokę. Dzięki tej innowacyjnej technologii bioaktywne kryształki zostają przyłączone fizycznie do powierzchni zębów- to powoduje optyczny efekt wybielenia. Technologia wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia jest wsparta nowatorskim składnikiem wybielającym zęby: kwasem ftalimidoperoksykapronowym (PAP). Jest to cząsteczka o silnym działaniu, która usuwa przebarwienia zębów nie naruszając struktury zębów.

Badania kliniczne dowiodły, że iWhite Instant jest w 100% bezpieczny dla zębów oraz zapewnia natychmiastowy efekt wybielający po pierwszym zastosowaniu. Niektórzy uczestnicy badania osiągnęli poprawę aż do 8 odcieni po jednym zabiegu. Każdy człowiek jest jednak inny i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.